- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Десять яскравих дизайнів освітлення, представлених на Dezeen Showroom Залишити коментар

Dezeen Showroom: модульне освітлення, яке інформує океанські хвилі, і лампа настрою на сонячних батареях , яка імітує сонячне світло, є одними з останніх дизайнів освітлення, представлених на Dezeen Showroom.

Інші продукти освітлення включають колекцію зовнішніх світильників від датського бренду Nordlux , портативну лампу від французького бренду Petite Friture та скляні настільні лампи від британського бренду Voltra .

Dezeen Showroom демонструє освітлювальні прилади від багатьох міжнародних брендів, дизайнерів і виробників.

Sunne light від Мар'яна ван Обеля для Sunne
Sunne light

Sunne light від Мар’яна ван Обеля для Sunne

Дизайнер Мар’ян ван Аубель працював із голландським брендом освітлення Sunne над яскравою лампою, яка імітує сонячне світло.

Як раніше ми розповідали, Sunne повністю живиться від сонячної енергії, яка збирається протягом дня та зберігається у фотоелектричних елементах світла. Коли підсвічується, користувачі можуть вибирати між трьома параметрами: Sunne Rise, Sunne Light і Sunne Set.

Читати статтю повнісю…

Світильники Aludra
Світильники Aludra

Зовнішнє освітлення Aludra від Jacob Jensen Design для Nordlux

Студія північного дизайну Jacob Jensen Design співпрацювала з данським брендом освітлювальних приладів Nordlux над колекцією світильників із характерними смугастими корпусами, які підходять для використання на вулиці.

Aludra включає в себе настінні та стельові світильники, а також садові лампи двох розмірів, призначені для вбудовування в землю.

Читати статтю повнісю…

Світильник Tasman
Світильник Tasman

Підвісний світильник Tasman від Nightworks

Новозеландська світлотехнічна компанія Nightworks Studio випустила серію модульних підвісних світильників, які відтворюють хвилі Тасманового моря.

Підвісний світильник Tasman можна повісити окремо, групами або як довші виразні елементи, що досягається шляхом з’єднання окремих компонентів за допомогою простого гвинтового механізму.

Лампа Hemera від Voltra
Настільна лампа Hemera

Лампа Hemera від Voltra

Міфи та легенди Стародавньої Греції зробили основний вплив на цю колекцію ламп освітлювальної марки Voltra .

Hemera — це настільна лампа, яка має плафон у формі дзвона, що складається з внутрішнього та зовнішнього шарів скла. Лампа випромінює тепле світло, що робить її придатною для використання як підсвічування настрою.

Портативна лампа Quasar
Портативна лампа Quasar

Портативна лампа Quasar від Samy Rio для Petite Friture

Для французького дизайнерського бренду Petite Friture дизайнер Семі Ріо створив перезаряджувану «кочову» лампу, яку можна носити за допомогою міцного шнура, протягнутого через голову.

Quasar доступний у п’яти землистих кольорах із відповідними різнокольоровими мотузками для скелелазіння. Користувачі можуть вибирати між трьома різними колірними температурами в діапазоні від теплого до холодного білого.

Колекція світильників Symbioosa
Колекція світильників Symbioosa

Освітлення Symbioosa від LLEV для Lasvit

Чеський бренд Lasvit і дизайн-студія LLEV спільно створили колекцію освітлювальних приладів, що складається з торшерів і настільних ламп, які мають фактурні абажури з видувного скла.

Світлі плафони Symbioosa виготовляються шляхом видування розплавленого скла у форми, виготовлені з міцелію, що надає куполоподібним плафонам їх виразно плямистий наліт.

Лампи Méne
Лампи Méne

Освітлення Méne від Росса Гардама

Нова колекція австралійського дизайнера Росса Гардама містить підвісну та настільну лампу, які створюють відчуття невагомості небесних тіл.

Лампи Méne виготовляються з видувного скла і випускаються чорного або білого кольору з матовим або прозорим покриттям.

Світильники Омера Арбеля
Світильники Омера Арбеля

118 підвісний світильник Омера Арбеля для Bocci

Канадський дизайнерський бренд Bocci створив витончений підвісний підвісний світильник, який складається зі скляних ламп, підвішених на тонких відрізках металевого коаксіального кабелю.

Світильники 118 хювирізняються як своєю формою, так і візерунком на склі, який нагадує пір’я або пелюстки квітів.

Колекція світильників Argyle
Колекція світильників Argyle

Колекція світильників Argyle від Nichetto Studio для Rakumba

Австралійський бренд освітлення Rakumba та Nichetto Studio створили модульний світильник, призначений для використання окремо або в тандемі.

Argyle посилається на повторювані ромбові візерунки традиційного шотландського трикотажу. Світильники випускаються у форматі підвісних, підлогових і настільних.

Абажури StarDust
Абажури StarDust

Абажури StarDust від Marc de Groot

Дизайнер освітлення та продуктів Марк де Гроот випустив серію сферичних абажурів, виготовлених із граней тонкого металу.

Пластини, з яких складаються лампи StarDust, мають шестикутну та п’ятикутну форму з лінійними та круглими проміжками між ними, що створює виступи, схожі на сузір’я, на стінах і стелі при освітленні.

Залишити відповідь

КОШИК

close