23

РОКИ РОБОТИ В УКРАЇНІ

1106

РЕАЛІЗОВАНО ПРОЕКТІВ

232

ДИЗАЙН ПРОЄКТІВ

<5000

АСОРТИМЕНТ ОСВІТЛЕННЯ

72

ПРЕДСТАВЛЕНІ БРЕНДИ ОСВІТЛЕННЯ

ПІДПИШИСЬ:

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Дизайн
Білий Артем

Від Барокко до Ренесансу: Світильники для різних стилів дизайну

Освітлення відіграє важливу роль у створенні атмосфери та завершенні дизайну будь-якого приміщення. Правильно підібрані світильники не лише забезпечують необхідне освітлення, але й підкреслюють особливості стилю та додають йому вишуканості.

Читати далі »
єВідновлення
Новини
Білий Артем

єВідновлення: SvitloCenter стає учасником програми!

З радістю повідомляємо, що 10 лютого 2024 року Центр освітлення SvitloCenter приєднався до державної програми допомоги у відновленні житла єВідновлення.

єВідновлення – це унікальна можливість для українців, чиє житло постраждало внаслідок російської агресії, отримати допомогу на його відновлення. Програма передбачає виплату коштів на ремонт пошкоджених будинків, квартир та інших житлових приміщень.

Читати далі »
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Новини
Білий Артем

Світло майбутнього: тренди та інновації в освітленні

14 листопада 2023 року оголосили переможців престижної премії DALI Lighting Awards.
Але ж чому так важлива премія DALI Lighting Awards?
Ця подія не лише відзначає найкращі проекти в сфері освітлення, але й дає уявлення про те, які тренди та інновації формуватимуть світловий дизайн майбутнього.
У статті розлянемо це питання та наведемо декілька трендів, які продемонстрували переможці DALI Lighting Awards у 2023 році

Читати далі »
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Архітектура
Білий Артем

Одна з найвищих будівель Фінляндії постала у новому світлі

Solo Sokos Hotel Torni є одним з визначних пам’яток центру Гельсінкі. Завдяки новому освітленню фасаду вдалося підкреслити архітектурне та культурно-історичне значення будівлі, вписати його в навколишній історичний центр фінської столиці. В результаті підсвічування готелю не тільки виділяє саму історичну будівлю, але й висвітлює навколишній вуличний простір для гостей готелю і людей, що проходять повз.

Читати далі »
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Дизайнери
Білий Артем

Майстерність по-швейцарськи: акустичний світильник з ПЕТ-пляшок

Акустичні технології продовжують проникати у світ освітлення. Швейцарські дизайнери знайшли рішення покращити звукопоглинання, одночасно слідуючи тренду на екологічність матеріалів. У новому світильнику Oloïd використовується поглинач шуму ARCHISONIC® Felt від Impact Acoustic, який є універсальним матеріалом, виготовленим з перероблених ПЕТ-пляшок.

Читати далі »
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Відео
Білий Артем

Набирають популярність кінетичні люстри у вигляді квітів

Кінетичні люстри у вигляді квітів, які розкриваються і закриваються, набирають популярність на відомому китайському маркетплейсі Alibaba. Ці люстри, створені на основі інсталяції Shylight голландської студії Studio Drift, є чудовим прикладом того, як мистецтво може надихати нові технології та дизайн.

Читати далі »

Про Компанію Svitlo Center

   Компанію SvitloCenter засновано у 2000 році,  та вже 23 роки спеціалізується на проектуванні, постачанні, виготовленні та монтажі світильників для різних об’єктів та просторів. Компанія має багатий досвід та портфоліо успішно втілених проектів у сфері світлодизайну. SvitloCenter пропонує широкий вибір світильників від провідних брендів, а також маємо власне виробництво світильників за індивідуальними замовленнями. Консультуємо та співпрацюємо з архітекторами, дизайнерами, забудовниками та приватними особами з питань використання освітлювальних приладів для досягнення запланованих цілей.

   SvitloCenter надає послуги зі світлотехнічного проектування для внутрішнього, архітектурного та ландшафтного освітлення. В роботі використовуємо сучасні технології та програмне забезпечення для створення ефективних, естетичних та функціональних рішень для будь-якого типу об’єкта. Також здійснюємо монтаж, налаштування та обслуговування освітлювальних систем.

   SvitloCenter має свій онлайн та офлайн магазин, де можна придбати світильники різних категорій, такі як вбудовані, настінні, стельові, настільні, трекові, фітосвітильники та інші. Також на веб-сайті можна знайти аксесуари до світильників, лампи різних цоколів та кольорів світла, контролери для автоматичного освітлення сходових прольотів та інші товари.

   Співробітники SvitloCenter підтримують власний блог, де публікують цікаві та корисні статті про новини, тенденції та інновації в галузі освітлення. У блозі можна знайти інформацію про різні типи та характеристики світильників, поради щодо вибору та встановлення освітлення, приклади успішних проектів та багато іншого.

   SvitloCenter – це компанія, яка розуміє все про світло та робить його кращим для вас. Якщо у вас є питання або побажання щодо SvitloCenter чи інших тем, пов’язаних з освітленням, ми з радістю на них відповімо. 😊

SvitloCenter - провідна компанія з дизайну освітлення. Пропонує широкий вибір світильників та послуги з проектування та монтажу

ЧОМУ САМЕ SVITLO CENTER?

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Компанія була заснова 08 листопада 2000 року, та мала іншу назву ТОВ “СВІТЛОСЕРВІС”, згодом компанію було перейменовано у ТОВ Світлотехнічна компанія “СВІТЛОЦЕНТЕР”. Основним напрямком роботи були виключно електромонтажні роботи з спеціалізацією у освітленні. Зчасом створення систем освітлення стає основним напрямком. 

   З перших років існування компанія виконувала цікаві але надважкі проекти. Так у 2002 році реалізовано проект, що передбачав влаштування електричної мережі та автоматизації, систем оповіщення та сигналізування, системи зовнішнього та внутрішнього освітлення нової залізничної станції у Миколаївській області. У цьому ж році виконано монтаж систем освітлення та електромережі у Бар-бистро Альяна у м. Миколаїв. Розроблено та змонтовано систему архітекторного освітлення фасаду будівлі Будинку Вчителя у Миколаєві та будівлі Миколаївської обласної прокуратури. На власних потужностях виготовлено логотип у офіс Транспортної компанії Міконт а також для офісу компанії АЗС ANP

   У 2000-2005 роках реалізовано багато проектів, що знайомі кожному жителю Миколаєва:

 • Підсвічено біля Миколаївського зоопарку Мауглі та Багіру, а також пам’ятник засновнику Миколаївського зоопарку Леонтовичу Миколі Павловичу
 • Влаштовано архітектурне та фасадне підсвічування фасади будинку кінотеатру “Піонер”
 • Архітектурне освітлення фасади будинку Миколаївського центрального РАЦС (ЗАГС) по вул. Лягіна
 • Підсвічування фасади будівлі ПАТ “УкрСоцБанку”
 • Зовнішнє та внутрішнє освітлення ресторану “DIXIE BBQ”
 • Зовнішнє освітлення ресторану “Горожанин”
 • Зовнішнє та внутрішнє освітлення Торгового центру “МИР” на вул. Соборній
 • Зовнішньої реклами для Авіакаси “KiyAvia”
 • Освітлення сімейного “Кафе 7-я” на Соборній вулиці
 • Акцентне освітлення Магазину одягу “Guchek”
 • Вивіски для Автоцентру “OPEL”

  За перші 5 років існування компанія ТОВ СТК “СВІТЛОЦЕНТЕР” успішно втілила у життя понад 200 проектів, багато з яких працюють вже протягом 20 років.

Бажаєте переглянути фотоматеріали завершених проектів?

2006 року ТОВ СТК “СВІТЛОЦЕНТЕР” отримує державну ліценцію та відкриває власну лабораторію електричних вимірювань. У цьому ж році відкрито перший магазин освітлювального обладнання по вул. Декабристів 40/5 – окремий шоурум де представлені відомі світові бренди виробників освітлення та електротехніки, професійний персонал компанії, що радо готовий допомогти клієнту та широкий перелік послуг – все це ноу-хау для Миколаєва 2000 років.

У 2008 році створено Арт-об’єкт “Писанка”. Це перша світлова інсталяція виготовлена зусиллями співробітників Svitlo Center. Години і дні кропіткої праці не пройшли даремно – інсталяцію відзначено нагородою та урочисто передано у Чернівецьку область для встановлення.

 У 2006-2010 роках реалізовано понад 250 проектів. Деякі з них мешканці та гості Миколаєва відвідують іх щодня вже протягом багатьох років:

 • Влаштування та монтаж системи зовнішнього освітлення ТРЦ CITY CENTER що у Миколаєві
 • Влаштування системи енергопостачання та електромережі а також системи внутрішнього освітлення нового кінотеатру “Мультиплекс”
 • Створено зовнішнє освітлення Києво-Могилянської Академії 
 • Зовнішнє освітлення у кафе Рушанна
 • Підсвічування фасади будівлі “УкрПромБанку”
 • Зовнішнє освітлення Лазерного центру “Пульсар-Юг”
 • Зовнішнє освітлення Покер клубу “Пилот”
 • та багато інших приватних замовлень

Бажаєте переглянути фотоматеріали завершених проектів?

У зв’язку зі збільшенням рівня недобросовісної конкуренції у сфері освітлення та загалом економічного спаду в Україні, у 2011 році компанія диверсифікує основні напрямки роботи. Керівництво згортає нерентабельні напрямки та натомість відктриває нові.

   Так, у 2011 році компанія починає співпрацювти з виробниками у м. Шеньчжень, Китай. Однією з перших у Миколаївській області розпочинає використовувати у своїй роботі новітню, на той час, технологію світлодіодного освітлення. Значно розширює асортимент освітлювальних приладів. Створено новий бренд LEDimpex, а вже у 2012 році бренд UKRlight. Започатковано перше власне виробництво офісних світлодіодних світильників, першу партію яких було змонтовано у Готельно-ресторанному комплексі “Олександрівський”.

   У 2014 році понад 2000 одиниць освітлювальних приладів власного виробництва поставлено до ТД “ЦУМ” у місто Полтава. У цьому ж році, компанія Svitlo Center влаштовує архітектурне освітлення фасади будинку Миколаївської міської ради. 

   У важий для всієї України 2014 рік, у кооперації з іншими компаніям, відкрито невелику мережу магазинів дизайну інтер’єрів DENMAR та INTERIO.

Розділ у стані наповнення

Розділ у стані наповнення 

КОШИК

close