- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Скульптурне світло: компанія VIBIA представила настільний світильник Africa

Нова колекція Africa від Vibia поєднує культурне значення та приналежність, багатство форм і матеріалів, а також високі можливості освітлення. Тонке конічне стебло, що веде до акуратної голівки, настільний світильник дивовижно запрошує вас простягнути руку і торкнутись його.

Детальніше
Залишити коментар
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Зовнішнє освітлення Aludra від Jacob Jensen Design для Nordlux

Виставковий зал Dezeen: Студія скандинавського дизайну Jacob Jensen Design створила колекцію зовнішнього освітлення для датського бренду освітлювальних приладів Nordlux , яка має ребристі поверхні, які відкидають візерунки світла й тіні.

Детальніше
Залишити коментар
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Десять яскравих дизайнів освітлення, представлених на Dezeen Showroom

10 новинок Dezeen Showroom: модульне освітлення, яке інформує океанські хвилі, Абажури StarDust від Marc de Groot та Колекція світильників Argyle від Nichetto Studio для Rakumba. Нова колекція австралійського дизайнера Росса Гардама та багато інших дуже цікавих новинок освітлення представлених у Dezeen Showroom.

Детальніше
Залишити коментар
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Світильник, що очищає повітря

Гонконгська компанія ASA Innovation & Technology запровадила нову технологію каталітичного окиснення для виробництва світильників із вбудованим фільтром для повітря тривалої експлуатації. Нова технологія використовує хімічну реакцію каталітичного окислення з участю плазми у тому, щоб знищити 99,9 % токсинів, патогенів і мікроорганізмів до 0,08-0,12 мікрон, тобто. навіть менших за розміром, ніж Covid-19. Перевага фільтра в …

Детальніше
Залишити коментар
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Як обрати освітлення для Вашого дому?

Освітлення є важливою складовою будь-якого дому, оскільки воно не тільки забезпечує світло, а й впливає на настрій та емоції людей, які проживають в ньому. Правильно обране освітлення може створити затишну та зручну атмосферу, в той час як неправильне може спричинити дискомфорт та руйнувати дизайн інтер’єру. У цій статті ми розглянемо декілька порад, які допоможуть вам обрати правильне освітлення для вашого дому.

Детальніше
Залишити коментар
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Як обрати необхідні лампочки для вашого дому?

Існує велика кількість різноманітних приладів освітлення: від звичайних до дизайнерських, від побутових до промислових, від непотужних до надпотужних. Але як обрати потрібний світильник?
У цій статті ви дізнаєтеся які існують види освітлення та типи світильників, Розберемо, чому важливо підбирати правильне світло для кожної кімнати у вашому будинку.

Детальніше
Залишити коментар

КОШИК

close