- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Майстерність по-швейцарськи: акустичний світильник з ПЕТ-пляшок Залишити коментар

Oloïd – біоморфний світильник для покращення акустики приміщень, створений компанією Impact Acoustic разом із швейцарською дизайнерською студією Atelier oï. Сировиною для виготовлення нового світильника стали перероблені ПЕТ-пляшки.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Майстерність по-швейцарськи: акустичний світильник з ПЕТ-пляшок 6

Акустичні технології продовжують проникати у світ освітлення. У світильнику Oloïd використовується поглинач шуму ARCHISONIC® Felt від Impact Acoustic, який є універсальним матеріалом, виготовленим з перероблених ПЕТ-пляшок. Таким чином, швейцарські дизайнери знайшли рішення покращити звукопоглинання, одночасно слідуючи тренду на екологічність матеріалів.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Майстерність по-швейцарськи: акустичний світильник з ПЕТ-пляшок 7

В Atelier oï мы часто начинаем творческий процесс со знакомства с материалом. Нашей целью было найти способ заставить устойчивый материал заговорить по-новому”, – рассказала Аурел Эби, одна из сооснователей Atelier oï

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Майстерність по-швейцарськи: акустичний світильник з ПЕТ-пляшок 8

Щоб створити органічні форми, що використовуються в Oloïd, дизайнери експериментували з жорсткістю та пружністю матеріалу. Використовуючи правильні інструменти та процеси, вони змогли надати готовим панелям нового характеру.

Світильник випускається у всіх 32 кольорах палітри ARCHISONIC® Felt, що дозволяє підібрати лампу для різних інтер’єрів та громадських просторів.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Майстерність по-швейцарськи: акустичний світильник з ПЕТ-пляшок 9

“Спільна робота захопила нас, оскільки ми спостерігали за метаморфозами нашого матеріалу. Це стало можливим завдяки особливій техніці різання під особливими кутами та майстерному складання панелей. Такий творчий підхід дозволив легко перетворити двовимірні панелі на захоплюючі тривимірні форми, що переходять від поверхонь до відчутних об’єктів. своєму стійкому дизайну спільна робота встановлює новий стандарт для звукопоглинаючих світильників”, – каже Свен Ерні, співзасновник Impact Acoustic.

Дизайн лампи Oloïd у поєднанні зі звукопоглинанням змінює спосіб взаємодії світла та звуку, покращуючи атмосферу будь-якого простору, вважають творці світильника.

Залишити відповідь

КОШИК

close