- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Інноваційний світильник на сонячних батареях Sunne Залишити коментар

Sunne – це сонячний світильник на сонячних батареях – з автономним живленням, який виробляє світло в приміщенні без необхідності підключення до електромережі.

Світильник являє собою 85-сантиметрову горизонтально орієнтовану панель, яка призначена для підвішування в повітрі за допомогою двох дротів, прикріплених до обох кінців її верхнього краю.

Днем він збирає енергію сонячного світла і аккомулює її у вбудованому акумуляторі. З настанням вечора він починає світитися, використовуючи енергію отриману від сонця.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Sunne використовує фотоелектричну технологію

Він містить вбудовану батарею, яка зберігає зібрану сонячну енергію, тому не вимагає зовнішнього джерела живлення.

При повному заряді батареї, Sunne може світитися 14 годин. Таким чином, при нормальному використанні рівень заряду акумулятора трохи знижується за вечір, і наступного деня його можна знов зарядити сонячною енергією.

Sunne має три налаштування – Sunne Rise, Sunne Light і Sunne Set, якими можна керувати за допомогою програми для смартфона.

«Сонце є необмеженим безкоштовним джерелом енергії та має ключове значення для боротьби з кліматичною кризою», — сказав дизайнер Мар’ян ван Аубель. «Впроваджуючи сонячні технології, такі як Sunne, у наше повсякденне життя, ми разом можемо прискорити перехід до сонячного майбутнього».

Залишити відповідь

КОШИК

close