- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Шоу дронів у Кореї на честь початку 2024 року Дракона Залишити коментар

1 січня 2024 року в Південній Кореї розпочався новий рік, рік Дракона. На честь цього в столиці країни, Сеулі, відбулося масштабне шоу дронів.Шоу проходило на площі перед Сеульським національним стадіоном. У ньому взяли участь понад 1000 дронів, які створили на небі яскраві та вражаючі візерунки. Серед них були зображення драконів, корейських традиційних орнаментів та символів року Дракона.

Шоу тривало близько 30 хвилин і зібрало величезну кількість глядачів. Люди з усіх куточків Південної Кореї приїхали до Сеула, щоб побачити це незвичайне видовище.

Шоу дронів стало одним із найяскравіших заходів, присвячених Новому року в Південній Кореї. Воно показало, що технології дронів можуть використовуватися для створення незабутніх та вражаючих шоу.

Значення року Дракона

У китайському гороскопі Дракон є одним із найшанованіших знаків. Він символізує силу, мужність, удачу та успіх. Люди, народжені в рік Дракона, вважаються сильними, наполегливими та амбітними.

2024 рік Дракона вважається роком великих змін та можливостей. Він принесе удачу та успіх усім, хто буде наполегливо працювати та прагнути до своїх цілей.

Залишити відповідь

КОШИК

close