- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Набирають популярність кінетичні люстри у вигляді квітів Залишити коментар

Кінетичні люстри у вигляді квітів, які розкриваються і закриваються, набирають популярність на відомому китайському маркетплейсі Alibaba. Ці люстри, створені на основі інсталяції Shylight голландської студії Studio Drift, є чудовим прикладом того, як мистецтво може надихати нові технології та дизайн.

Shylight – це кінетична скульптура, яка складається з декількох люстр, обладнаних механізмом і запрограмованих на узгоджені рухи. Люстри розгортаються і повертаються у вихідний стан, створюючи захоплюючу хореографію, що імітує життя справжніх кольорів.


Ідея створення Shylight виникла у засновників Studio Drift після того, як вони побачили, як квіти закриваються на ніч з метою самозахисту та збереження своїх ресурсів. Вони хотіли створити неживий предмет, який міг би імітувати ці зміни, що виражають характер та емоції.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Набирають популярність кінетичні люстри у вигляді квітів 5

Shylight – це результат відповіді на питання, як неживий предмет може імітувати ті зміни, які виражають характер та емоції

кажуть представники студії.
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Набирають популярність кінетичні люстри у вигляді квітів 6

Вони відзначили, що рукотворні об’єкти, як правило, мають статичну форму, у той час як все природне в цьому світі, включаючи людей, схильна до постійних метаморфоз і адаптації до навколишнього середовища. Ці метаморфози вони висловили у своїй роботі.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Набирають популярність кінетичні люстри у вигляді квітів 7

Завдяки ж китайським умільцям, “сором’язливу” люстру, схожу на ту, що тішила око відвідувачів музею в Амстердамі, кожен тепер може повісити у себе вдома.

Кінетичні люстри у вигляді квітів – це не лише красиві, але й символічні об’єкти. Вони нагадують нам про красу природи та її постійну зміну.

Залишити відповідь

КОШИК

close