- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Світильник, що очищає повітря оставить комментарий

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Гонконгская компания ASA Innovation & Technology ввела новую технологию каталитического окисления для производства светильников со встроенным фильтром для длительной эксплуатации.


Нова технологія використовує хімічну реакцію каталітичного окислення з участю плазми у тому, щоб знищити 99,9 % токсинів, патогенів і мікроорганізмів до 0,08-0,12 мікрон, тобто. навіть менших за розміром, ніж Covid-19. Перевага фільтра в тому, що він не збирає і не зберігає шкідливі речовини, а перетворює їх у ході реакції на молекули води та вуглекислого газу. Такий фільтр не потребує заміни протягом 10 років роботи.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Усередині світильника вбудований не тільки фільтр за технологією Paconanotech, але і двигун, що виконує циркуляцію повітря. Очищення повітря відбувається за 5 хвилин, після чого двигун переходить в енергозберігаючий режим. Усього можливі три режими роботи двигуна: безшумний, турбо та автоматичний.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Спеціальний додаток для смартфона дозволяє дізнаватися про якість повітря та необхідність поміняти фільтр, коли вона настане. Воно ж служить для керування очищенням повітря та освітленням, кожне з яких можна вмикати або вимикати незалежно від іншого. Наприклад, можна заздалегідь до свого приходу включити очищення повітря, а після приходу світло. Світильник оснащений диммером та світлодіодною лампою 1200 люмен.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Первый в мире подвесной или напольный светильник Airluna со встроенной очисткой воздуха экономит полезную площадь и деньги благодаря долговременному фильтру, улучшая качество воздуха и повышая безопасность жилого помещения для здоровья.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Оставить ответ

КОРЗИНА

close