- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Світильник, що очищає повітря Залишити коментар

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Гонконгська компанія ASA Innovation & Technology запровадила нову технологію каталітичного окиснення для виробництва світильників із вбудованим фільтром для повітря тривалої експлуатації.


Нова технологія використовує хімічну реакцію каталітичного окислення з участю плазми у тому, щоб знищити 99,9 % токсинів, патогенів і мікроорганізмів до 0,08-0,12 мікрон, тобто. навіть менших за розміром, ніж Covid-19. Перевага фільтра в тому, що він не збирає і не зберігає шкідливі речовини, а перетворює їх у ході реакції на молекули води та вуглекислого газу. Такий фільтр не потребує заміни протягом 10 років роботи.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Світильник, що очищає повітря 7

Усередині світильника вбудований не тільки фільтр за технологією Paconanotech, але і двигун, що виконує циркуляцію повітря. Очищення повітря відбувається за 5 хвилин, після чого двигун переходить в енергозберігаючий режим. Усього можливі три режими роботи двигуна: безшумний, турбо та автоматичний.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Світильник, що очищає повітря 8

Спеціальний додаток для смартфона дозволяє дізнаватися про якість повітря та необхідність поміняти фільтр, коли вона настане. Воно ж служить для керування очищенням повітря та освітленням, кожне з яких можна вмикати або вимикати незалежно від іншого. Наприклад, можна заздалегідь до свого приходу включити очищення повітря, а після приходу світло. Світильник оснащений диммером та світлодіодною лампою 1200 люмен.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Світильник, що очищає повітря 9

Перший у світі підвісний або підлоговий світильник Airluna з вбудованим очищенням повітря заощаджує корисну площу та гроші завдяки довгослужбовому фільтру, покращуючи якість повітря та підвищуючи безпеку житлового приміщення для здоров’я.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Світильник, що очищає повітря 10

Залишити відповідь

КОШИК

close