АКЦІЯ – Безкоштовна доставка для всіх

Захоплююча новина для всіх наших клієнтів, які замовляють освітлювальні прилади. Зараз, ви зможете насолоджуватися безкоштовною доставкою на постійній основі, якщо ваші замовлення на будь-які освітлювальні прилади перевищують суму всього 3000 грн!

ПІДПИШИСЬ:

єВідновлення
Новини
Білий Артем

єВідновлення: SvitloCenter стає учасником програми!

З радістю повідомляємо, що 10 лютого 2024 року Центр освітлення SvitloCenter приєднався до державної програми допомоги у відновленні житла єВідновлення.

єВідновлення – це унікальна можливість для українців, чиє житло постраждало внаслідок російської агресії, отримати допомогу на його відновлення. Програма передбачає виплату коштів на ремонт пошкоджених будинків, квартир та інших житлових приміщень.

Читати далі »
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Новини
Білий Артем

Світло майбутнього: тренди та інновації в освітленні

14 листопада 2023 року оголосили переможців престижної премії DALI Lighting Awards.
Але ж чому так важлива премія DALI Lighting Awards?
Ця подія не лише відзначає найкращі проекти в сфері освітлення, але й дає уявлення про те, які тренди та інновації формуватимуть світловий дизайн майбутнього.
У статті розлянемо це питання та наведемо декілька трендів, які продемонстрували переможці DALI Lighting Awards у 2023 році

Читати далі »
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Архітектура
Білий Артем

Одна з найвищих будівель Фінляндії постала у новому світлі

Solo Sokos Hotel Torni є одним з визначних пам’яток центру Гельсінкі. Завдяки новому освітленню фасаду вдалося підкреслити архітектурне та культурно-історичне значення будівлі, вписати його в навколишній історичний центр фінської столиці. В результаті підсвічування готелю не тільки виділяє саму історичну будівлю, але й висвітлює навколишній вуличний простір для гостей готелю і людей, що проходять повз.

Читати далі »
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Дизайнери
Білий Артем

Майстерність по-швейцарськи: акустичний світильник з ПЕТ-пляшок

Акустичні технології продовжують проникати у світ освітлення. Швейцарські дизайнери знайшли рішення покращити звукопоглинання, одночасно слідуючи тренду на екологічність матеріалів. У новому світильнику Oloïd використовується поглинач шуму ARCHISONIC® Felt від Impact Acoustic, який є універсальним матеріалом, виготовленим з перероблених ПЕТ-пляшок.

Читати далі »
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Відео
Білий Артем

Набирають популярність кінетичні люстри у вигляді квітів

Кінетичні люстри у вигляді квітів, які розкриваються і закриваються, набирають популярність на відомому китайському маркетплейсі Alibaba. Ці люстри, створені на основі інсталяції Shylight голландської студії Studio Drift, є чудовим прикладом того, як мистецтво може надихати нові технології та дизайн.

Читати далі »
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Арт об'єкти
Білий Артем

Шоу дронів у Кореї на честь початку 2024 року Дракона

1 січня 2024 року в Південній Кореї розпочався новий рік, рік Дракона. На честь цього в столиці країни, Сеулі, відбулося масштабне шоу дронів.
Шоу проходило на площі перед Сеульським національним стадіоном. У ньому взяли участь понад 1000 дронів, які створили на небі яскраві та вражаючі візерунки.

Читати далі »

Безкоштовна доставка

   Ми раді оголосити про захоплюючу новину для всіх наших клієнтів, які часто замовляють або тільки бажають замовити освітлювальні прилади на нашому сайті. Вже зараз, ви зможете насолоджуватися безкоштовною доставкою на постійній основі, якщо ваші замовлення на будь-які освітлювальні прилади перевищують суму 3000 грн!

Безкоштовна доставка для всіх, хто замовив будь-які освітлювальні прилади на суму від 3000 грн на постійній основі!

ЧОМУ?

   Ця ініціатива була запроваджена, щоб виразити вдячність нашим клієнтам та спростити їх процес покупки. Незалежно від того, які освітлювальні прилади ви шукаєте – від лампочок і світильників до настільних ламп і підсвічувань – ви отримаєте можливість отримати їх з доставкою абсолютно безкоштовно.

   Наша мета – створити найбільш комфортні та економічно вигідні умови для здійснення покупок на нашому вебсайті. Ми дійсно прагнемо забезпечити вас зручним та швидким способом отримання всіх ваших освітлювальних приладів. Наша команда займається швидкою обробкою замовлень та оперативною доставкою, щоб ви могли насолоджуватися вашими покупками якомога швидше та з мінімальними зусиллями.

Хто може скористатись безкоштовною доставкою?

   Ця пропозиція доступна для всіх наших клієнтів, які замовляють освітлювальні прилади через наш веб-сайт або по телефону. Ви можете насолоджуватися безкоштовною доставкою на кожному замовленні, яке дорівнює або перевищує суму у 3000 грн.

ЯкА територія доставки бере участь у акції?

Безкоштовна доставка, за Акційними умовами доступна в наступних регіонах України:

1. Вінницька область
2. Волинська область
3. Дніпропетровська область (змінено назву на Дніпровська область)
4. Житомирська область
5. Закарпатська область
6. Запорізька область (частково)
7. Івано-Франківська область
8. Київська область
9. Кіровоградська область
10. Львівська область
11. Миколаївська область
12. Одеська область
13. Полтавська область
14. Рівненська область
15. Сумська область
16. Тернопільська область
17. Харківська область
18. Херсонська область (Частково)
21. Хмельницька область
22. Черкаська область
23. Чернівецька область
24. Чернігівська область

Регіони України, в яких Акція з Безкоштовної доставки НЕ ДІЄ:

22. Автономна Республіка Крим
23. Донецька область
24. Луганська область

Не пропустіть чудову можливість скористатися безкоштовною доставкою!

Рекомендовані новини

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Арт об'єкти
Білий Артем

Інтерактивна світлова скульптура Current

Скульптура Current, що підвішена над перехрестям, нагадує про плин часу.
Current – це повітряна світлова скульптура, створена художницею Джанет Ечельман у центрі міста Колумбус, у штаті Огайо в США та нещодавно отримала нову інтерактивну програму освітлення від Intel, яка нагадала мешканцям та гостям про історію міста та його освітлення.

Читати далі »
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Дизайн
Білий Артем

Високотехнологічна стеля у торговому центрі Сіаня

У китайському місті Сіань було відкрито новий торговий центр, який примітний своєю високотехнологічною стелею. Стеля, яка складається з сотен панелей, створює величезний 24K 3D-дисплей.

Читати далі »
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Відео
Білий Артем

У Лас-Вегасі почали готуватися до Хеллоуїну

Відоме місто розкоші і розваг, Лас-Вегас, вже почало готуватися до найстрашнішого свята року – Хеллоуїну! І однією з найяскравіших трансформацій стало перетворення “Сфери” у величезний гарбуз. Це нагадує нам, що

Читати далі »
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Відео
Білий Артем

У США набирають популярність «цифрові вікна» у роздільній здатності 4K

Новітні технології завжди вражають нас своєю інноваційністю, і однією з останніх тенденцій в США є “цифрові вікна” у 4K-дозволі. Це не просто вікна, це справжні портали у світи, які можуть

Читати далі »
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Відео
Білий Артем

Шолом Meta Quest 3 дозволяє віддалено управляти розумними пристроями рухом руки

Тепер можна запалювати лампочки клацанням пальця, як Геральт із Рівії. А ще відчиняти двері, включити вентиляцію, збільшити нагрівання батареї та багато іншого. Ось воно, майбутнє!

Читати далі »
- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР
Енциклопедія освітлення
Білий Артем

Як вибрати інтер’єрний світильник?

Інтер’єрний світильник – це важлива складова інтер’єру будь-якого приміщення. Воно не тільки створює затишок і комфорт, але й може підкреслити стиль і особливості дизайну. Тому до вибору інтер’єрних світильників слід підходити відповідально. Перш ніж вибрати Інтер’єрний світильник, потрібно визначитися з його функціональними можливостями. Для чого він буде використовуватися? Чи буде це основне освітлення, або акцентне?

Читати далі »

КОШИК

close