- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Luminis запускає сімейство зовнішніх світильників Inline Залишити коментар

Компанія Luminis, виробник світильників для внутрішнього та зовнішнього освітлення, випустила сімейство ландшафтних світильників Inline, що відрізняються мінімалістичним дизайном. Болларди та колони оснащені незалежними світловими модулями.

сімейство зовнішніх світильників Inline

Inline – серія стовпчиків-боллардів та колон, виконаних у мінімалістичному стилі, з яскраво вираженою міською естетикою. Незалежно регульовані світлові модулі дозволяють дизайнерам освітлення підкреслити всі потрібні елементи ландшафтного дизайну, де вони будуть використовуватися. Світильники передбачається широко використовувати у громадських просторах: у парках, на площах, на відкритих аренах, у ландшафтних садах, пішохідних зонах та інших просторах міського середовища.

сімейство зовнішніх світильників Inline

Болларди пропонуються висотою 24, 39 та 46 дюймів. Дизайнери можуть вибрати до двох світлових модулів на тумбу з освітленням до 4 100 люмен на модуль. Колони можуть бути обрані з чотирма модулями на колону, 4800 люмен на модуль і висотою стовпа до 20 футів. Колони та болларди поставляються з відбивачами з кутом променя 15°, 30° або 55° та розподілом типу III.

Світлові модулі повертаються на 355°, кожен окремо, що дозволяє максимально контролювати та гнучко налаштовувати освітлення, відповідно до потреб кожного конкретного простору.

Остаточне положення та поворот кожного модуля можна змінити на місці під час встановлення. Вигнутий проріз і глибоко втоплена всередину світильника лінза спрямовують пучок світла вниз, зводячи до мінімуму засвічення та підвищуючи комфорт та контроль відблисків.

Усі версії будуть виконуватися в десяти стандартних варіантах оздоблення, а також у десяти варіантах оздоблення під штучне дерево, з можливістю підбору кольору на замовлення. Дизайнери освітлення можуть також вибрати додаткову систему керування освітленням nLight® AIR, щоб отримати доступ до більшої кількості функцій та зменшити енергоспоживання.

Продукт: Inline
Бренд: Luminis

Залишити відповідь

КОШИК

close