- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Дивіться в гору! Понад 1000 вуличних ліхтарів знаходяться під загрозою падіння в Новій Зеландії Залишити коментар

Міська рада Нової Зеландії стверджує, що ви “можете отримати серйозну травму або навідь загинути” від ліхтарів вагою 15 кг.

Столиця Нової Зеландії страждає від сотень (потенційно) смертельно небезпечних вуличних ліхтарів, які почали хаотично падати та розбиватися просто на тротуари.
Представник міської ради Веллінгтон Річард Маклін сказав, що рада знає про цю проблему. За його словами, вага ламп досягає 15 кг, що приблизно дорівнює мішку рису або мікрохвильової печі. Висота падіння приблизно 4-6 метрів.

“Якщо один із них впаде на вас, я думаю, можна з упевненістю сказати, що ви або отримаєте серйозні травми, або загинете”, – сказав Маклін.

Повідомлення про несправні вуличні ліхтарі Веллінгтона, що падають униз, з’явилися ще в лютому, коли колишній член ради виявив один розбитий ліхтар на землі біля свого будинку і зазначив, що ще шість опор на вулиці втратили свої світильники. Кронштейн, що кріпив їх до стовпів, схоже, просто “втомився” й зламався.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

За словами Макліна, рада вивчає проблему і вважає, що була “погана партія” світильників з кріпленнями, що деградували.

Схоже, що це проблема втоми металу чи чогось ще, щось відбувається із кріпленнями… які утримують лампу на ліхтарному стовпі”, – сказав він. “У нас було вже кілька подібних інцидентів“.

Хоча спочатку рада припускала, що постраждали лише близько 100 світильників, пізніше цю цифру переглянули, заявивши, що несправних ламп може бути близько тисячі, розкиданих серед 17 тисяч ліхтарних стовпів міста.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Нам дуже шкода, що це відбувається – ми не хочемо, щоб люди турбувалися про те, що в них над головою, коли вони гуляють чи їдуть машиною”, – сказав він.

Як запобіжний захід Маклін закликав пішоходів звертати увагу на будь-які вуличні ліхтарі, які здаються “зниклими”, сказавши, що світильники зазвичай сильно нахиляються, перш ніж впасти.

Джерело: The Guardian

Залишити відповідь

КОШИК

close