LED LAMPS TRACK LIGHTS LED LAMPS LIGHTING DESIGN LIGHTING DESIGN

Latest news

News,Events

isRecovery: SvitloCenter becomes a member of the program!

З радістю повідомляємо, що 10 лютого 2024 року Центр освітлення SvitloCenter приєднався до державної програми допомоги у відновленні житла єВідновлення. єВідновлення – це унікальна можливість для українців, чиє житло постраждало внаслідок російської агресії, отримати допомогу на його відновлення. Програма передбачає виплату коштів на ремонт пошкоджених будинків, квартир та інших житлових приміщень.

Design

From Baroque to Renaissance: Lamps for different design styles

Lighting plays an important role in creating the atmosphere and completing the design of any room. Properly selected lamps not only provide the necessary lighting, but also emphasize the features of the style and add sophistication to it.

News,Events,Technologies

Light of the future: trends and innovations in lighting

14 листопада 2023 року оголосили переможців престижної премії DALI Lighting Awards. Але ж чому так важлива премія DALI Lighting Awards? Ця подія не лише відзначає найкращі проекти в сфері освітлення, але й дає уявлення про те, які тренди та інновації формуватимуть світловий дизайн майбутнього. У статті розлянемо це питання та наведемо декілька трендів, які продемонстрували переможці DALI Lighting Awards у 2023 році

BASKET

close