Портативний зарядний пристрій сонячна панель VIDEX VSO-F4120 18V 120W
Артикул: 023-27411
Бренд: VIDEX
Гарантійний термін: 24 місяці
VIDEX
Під замовлення
Під замовлення
×
Що таке "Попереднє замовлення"?
Товару наразі немає на нашому складі, але ми вже очікуємо його надходження на наш склад.
🙂 Але у Вас є можливість його замовити вже зараз!
Як це працює:
  • Ви оформлюєте замовлення як зазвичай.
  • Менеджер зателефонує Вам для уточнення деталей.
  • Повідомляє орієнтовний час очікування.
Дякуємо, що обираєте SvitloCenter!
Отримай знижку!
*При розрахунку знижки не враховуються товари з акційною ціною.
Портативний сонячний зарядний пристрій VIDEX VSO-F4120 18V 120W – представляє собою досить потужний зарядний пристрій у вигляді сонячної панелі в компактному ергономічному виконанні. Основне призначення якого перетворювати сонячне світло на електрику для негайного виробництва відновлюваної енергії, цим самим забезпечивши вам автономну роботу. Потужність панелі розрахована для заряджання різноманітних гаджетів та персональних пристроїв, таких як мобільний телефон, павербанк, планшет, ліхтарик, квадрокоптер і навіть портативні зарядні станції потужністю до 300Вт включно.
ОСОБЛИВОСТІ:
– Панель має високий ступінь захисту від вологи, але слід уникати потрапляння води у вихідні порти.
– Вбудована система контролера USB, що робить вихід напруги стабільним і безпечним для пристроїв.
– В складеному вигляді не займає багато місця і виглядає як сумка-портфель.
– Потужна, з підтримкою технологій швидкої зарядки QC3.0 та PD3.0
ТЕХНІЧНИЙ ОПИС:
Максимальна потужність (Pm): 120Вт ± 5%
Максимальна напруга живлення (Vmp)
: 18В
Максимальна сила струму (Imp)
: 5.5А
Напруга холостого ходу (Voc): 21.5В
Сила струму короткого замикання (Isc): 6.0А
Ефективність сонячної панелі: 22%
Вихідні порти
– DC: 18В, 5.5А (Max) (DC5521)
– Type-C: 5В/9В/12В/15В/20В 3А (PD60W)
– QC3.0 (USB1): 5В, 3А; 9В, 2А; 12В, 1.5А (18W)
– USB (USB2): 5В, 3А (Max)
Розмір у складеному вигляді: 420×540х60мм
Розмір у розгорнутому вигляді
: 1670×540х30мм