Блок живлення для LED стрічки VIDEX DC12V 33.3A 400W IP20 (VL-LST-P400-12V)
Артикул: 023-28213
Бренд: VIDEX
Гарантійний термін: 60 місяців
VIDEX
Під замовлення
Під замовлення
×
Що таке "Попереднє замовлення"?
Товару наразі немає на нашому складі, але ми вже очікуємо його надходження на наш склад.
🙂 Але у Вас є можливість його замовити вже зараз!
Як це працює:
  • Ви оформлюєте замовлення як зазвичай.
  • Менеджер зателефонує Вам для уточнення деталей.
  • Повідомляє орієнтовний час очікування.
Дякуємо, що обираєте SvitloCenter!
Отримай знижку!
*При розрахунку знижки не враховуються товари з акційною ціною.
Блок живлення для LED стрічки VIDEX VL-LST-P400-12V призначений для LED-стрічок з робочою напругою DC 12V. Не підходить для затемнення джерела світла. Виготовлений з алюмінію та пластику. Має великий ресурс роботи – 50 000 годин, розрахований на 30 000 циклів ON/OFF. Гарантійний термін складає 5 років.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
– Вхідна напруга: AC 110-265V (В), 50/60 Hz (Гц)
– Вхідний струм: 1.86A (А)
– Вихідна потужність (Pcg): 400W (Вт) Max
– Вихідна напруга: DC 12V (В)
– Вихідний струм: 33.3A (А)
– Потужність без навантаження (Pno): <0.09W (Вт)
– Потужність в режимі очікування (Psb): <0.09W (Вт)
– Потужність в мережевому режимі очікування (Pnet): 0.00W (Вт)
– ККД при повному навантаженні (EF): 95%
– Коефіцієнт потужності (cos φ1): 0.98
– Клас захисту від пилу та вологи: IP20 (забезпечено захист від твердих сторонніх предметів розміром більше 12мм. Захист від вологи не передбачено)
– Клас захисту від ураження електричним струмом: II
– Діапазон робочих температур: -20°С ~ +60°С.
b) Tc: +80°C — максимально допустима температура корпусу (у контрольній точці).