AZzardo – оригинальные решения и высокое качество

AZzardo є польським виробником світильників і ламп, присутнім на польському ринку з 2002 року. Метою є створення оригінального та сучасного освітлення для будь-якого інтер’єру. За майже 20 років своєї діяльності AZzardo здобув визнання та отримав численні сертифікати та престижні нагороди. Компанія спрямовує свій асортимент на клієнтів, які шукають оригінальні рішення та високу якість виготовлення. AZzardo пропонує індивідуальний підхід, що задовольняє очікування клієнтів щодо продукту. Їх широкий асортимент дозволяє знайти світильники, які задовольнять ваші потреби.

Замовники світильників AZzardo – це люди, які цінують оригінальний стиль та високу якість. З початку своєї діяльності в 2002 році, компанія почала працювати на ринку Польщі, а пізніше розширила свою присутність на інші країни Європи. До сьогодні AZzardo зробила все можливе, щоб задовольнити вимогливих клієнтів, які шукають оригінальний дизайн та стиль.
Світильники бренду AZzardo неодноразово з’являлися в кращих дизайнерських журналах та відгуках на спеціалізованих веб-сайтах.
Компанія AZzardo постійно бере участь у провідних подіях у світі освітлення. Це дозволяє їх світильникам бути відомими та бажаними в дизайнерських проектах, архітектори та дизайнери інтер’єрів вважають їх найкращими.

  • Название:AZzardo
  • Специализация:Производство технического освещения
  • Год основания: 2002
  • Страна регистрации бренда:Польша

Бренд Arelux также известен под названием: Азардо, Аззардо, Аз Зардо, Az Zardo

Показано один результат

КОРЗИНА

close