- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Скульптурне світло: компанія VIBIA представила настільний світильник Africa Залишити коментар

Нова колекція Africa від Vibia поєднує культурне значення та приналежність, багатство форм і матеріалів, а також високі можливості освітлення. Тонке конічне стебло, що веде до акуратної голівки, настільний світильник дивовижно запрошує вас простягнути руку і торкнутись його.

настільний світильник

Будучи насамперед об’єктом бажання, ця портативна лампа відрізняється витонченістю естетики, створюючи безпомилковий зв’язок із давніми художніми практиками. Поетична та витончена, Africa досліджує красу, функціональність та саму сутність людства.

настільний світильник

Антропологічна якість його силуету створює яскраве враження у будь-якому просторі, від публічних бібліотек чи готельних номерів до житлових приміщень. Коли кілька світильників згруповані разом, дизайн оживає з новою композицією, одна фігура перетворюється на пару, сім’ю або навіть спільноту.

настільний світильник

Africa” народилася як відповідь на нові способи проживання, в яких гібридизація житлових та професійних просторів стає все більш кочовою, вільною та випадковою”.

Francisco Gomez Paz
настільний світильник

Africa обіцяє пристосуватися до широкого спектру діяльності: може акцентувати увагу або ж створити м’яке свічення під час романтичної вечері чи покращити самопочуття у переговорній зоні. Оптимальний для вирішення будь-яких завдань, цей світильник допоможе створити комфортну атмосферу навіть в робочому просторі, де важлива продуктивність.

настільний світильник

Лакована матова текстура та чотири природні кольори надають цьому світильнику теплоти та чутливості – ідеальний помічник для детальної роботи й завдяки потужному потоку світла.

настільний світильник

Створений з єдиного алюмінієвого моноліту, цей матеріал надає Africa вагомості та технічної якості, асоціюється з передовими промисловими процесами. Щільність стрижня та головки врівноважується противагою в основі, забезпечуючи стійкість та надаючи елегантності подовженій шиї.

настільний світильник

Керований лише однією кнопкою, його світлодіодне джерело світла забезпечує три рівні інтенсивності, плавно підлаштовуючись під бажання користувача.

настільний світильник

Для підзарядки світильник вставляється в магнітну алюмінієву основу, що є бездоганним продовженням скульптурного самовираження.

Продукт: Africa
Дизайнер: Francisco Gomez Paz
Бренд: Vibia

Залишити відповідь

КОШИК

close