- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Світильник за проектом Ле Корбюзьє, що символізує відродження у післявоєнному світі. оставить комментарий

Открывшийся в Копенгагене новый выставочный зал по случаю3daysofdesign, впервые в Северной Европе представил коллекциюMasters». Это уникальная подборка светильников, созданных по проектам таких мастеров XX века, какЛе Корбюзье и Шарлотта Перриан.

Вперше на виставці в столиці Данії представлені дизайн Ле Корбюзьє – Lampe Cabanon, не публиковавшийся ранее, и уникальный проект Перриан, Lampe de Bureau. Выставка также будет дополнена серией оригинальных эскизов и исторических рисунков.

Вважаючись одним із головних попередників сучасної архітектури, Ле Корбюзьє залишається однією з найважливіших постатей архітектури XX століття. Шарлотта Перриан, в свою очередь, известна тем, что просматривает концепцию дизайна и его эстетические ценности, возрождая современный дизайн с помощью вневременной, знаковой и подлинной объектов, свидетельствующих о современности.
Коллекция Masters, созданная в сотрудничестве с Фондом Ле Корбюзье и Архивом Шарлотты Перриан,основана на оригинальных эскизах и уникальных прототипах, нарисованных от руки.Коллекция демонстрирует необычное видение и дизайнерское чутье этих двух фигур в современной архитектуре и дизайне.

Світильник за проектом Ле Корбюзьє

Lampe Cabanon

У 1952 році на березі французької Рів’єри Ле Корбюзьє збудував «Кабанон». Будівля за два кроки від моря стала притулком для Ле Корбюзьє в останні роки його життя. Lampe Cabanon, створена за проектом майстра, що раніше не публікувався, і названа на честь його останнього притулку, є символом архітектури, дизайну, виробництва та життєвої необхідності.

Абажур, зроблений з кальки, яку використовував архітектор, виготовили з артефакту воєнного часу — мінометного снаряда, знайденого на французьких пляжах. Лампа, для якої існує безліч ескізів та проектів, символизирует момент возрождения в послевоенном мире.

Ле Корбюзьє
Ле Корбюзье

Le Corbusier

Інтерес Ле Корбюзьє до образотворчого мистецтва з раннього віку змусив його зосередитись на архітектурних конструкціях, що складаються з ліній та геометричних кольорових блоків. Для нього живопис, скульптура та архітектура не є ізольованими дисциплінами.

Ле Корбюзьє сказав в інтерв’ю 1962 року:

“ по существу, картины, которые я рисую, – это действительно скульптуры ”.
Ле Корбюзьє

“ Наші очі створені для того, щоб бачити форми у світлі; світло і тінь розкривають ці форми; кубики, шишки, сфери, циліндри або піраміди – це великі первинні форми, які світло виявляє на користь; образ їх виразний і відчутний всередині нас без неоднозначності. Саме тому це прекрасні форми, найкрасивіші форми ”.

- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Залишити відповідь

КОРЗИНА

close