- ТОВ СТК СВІТЛОЦЕНТЕР

Штучний інтелект входить в індустрію виробництва освітлювальних приладів оставить комментарий

Производственные решения на основе искусственного интеллекта используют более половины европейских производителей освещения (51%), второе и третье места занимаютЯпония (30%) и США (28%). Такую информацию опубликовал журналDesigning Lighting.

За їх словами, для виробників освітлювальних приладів впровадження у виробничі процеси штучного інтелекту может стать переломным моментом. Підвищення ефективності, зниження витрат, покращення якості та скорочення часу простою — ось лише деякі з потенційних переваг, кажуть прогнозисти. Технологія з використанням ШІ підходить не лише для великих виробників. Впровадження ШІ дає значне повернення інвестицій (ROI), особливо для невеликих виробників.

Освітлення з використанням штучного інтелекту

Основною метою такого впровадження є підвищення ефективності виробництва, забезпечення конкурентоспроможності компаній, що працюють на світовому ринку. Нові виклики, включаючи пандемію COVID та зростання геополітичної невизначеності, призвели до того, що велике значення набуває стійкість та гнучкість ланцюжків поставок. Багато промислових компаній також стикаються з нестачею кваліфікованих кадрів; за словами експертів, до 2025 року це стосуватиметься 90 відсотків організацій. Також наголошується, що для організацій важливим є акцент на стійкому розвитку та скороченні викидів.

Искусственный интеллектможет помочь производству с оптимизацией производительности, повышением устойчивости, в том числе экологической, повышением гибкости производственных процессов и оптимизацией использования квалифицированных кадров.

Підприємства можуть використовувати ШІ для підвищення пропускної спроможності та продуктивності, а також для зниження витрат на переобладнання. Можливі сфери застосування включають: прогнозування для підвищення ефективності та продуктивності обладнання; самооптимізацію параметрів машин та процесів; машинний зір для автоматизованого контролю за якістю продукції; автономні мобільні роботи (AMR) для внутрішньозаводського транспортування.

Освітлення з використанням штучного інтелекту

Промышленное производство является лидером по внедрению искусственного интеллекта: 93 процента руководителей заявили, что их организации хотя бы умеренно используют ИИ. Глобальный рынок технологий искусственного интеллекта за 2022 год составил по объему выручки 86,9 млрд долларов США и, по прогнозам, вырастет на 36,2% к 2027 году, тогда его объем составит 407 млрд долларов США.

Искусственный интеллект также может помочь сделать производство более экологичным за счет сокращения выбросов. Наприклад, програми на основі ШІ можуть використовуватися для прогнозування енергоспоживання та викидів на майбутнє (наприклад, на наступну зміну), а також для аналізу та виявлення обладнання, відповідального за надмірне енергоспоживання та викиди. ШІ також може зменшити викиди, наприклад, шляхом визначення оптимальних параметрів технологічного процесу або послідовності виробництва. Також завдяки новим технологіям можна прогнозувати попит, оптимізувати логістику або планувати виробництво.

Оставить ответ

КОРЗИНА

close